Campaign manager (hasznaltauto.hu)

A Használtautó sales house portfóliójában az ország legnagyobb online marketplace-einek hirdetési felületeit értékesítjük és menedzseljük, hozzánk tartoznak többek közt a Használtautó, az Ingatlan.com, a Jófogás és a Vatera oldalak is. Hiszünk abban, hogy világszínvonalú terméket csak profi csapat tud létrehozni és folyamatosan fejleszteni.

Inventory management csapatunkba keresünk Campaign manager-t

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Adserver kezelése (mi Adverticumot használunk, de a Google Admanager tapasztalat is előnyt jelenthet)
  • automatizált rendszerek használata – private deal-ek kezelése és optimalizálása,
  • riportok készítése,
  • sales csapat adminisztratív támogatása és az értékesítési kampányok kezelése,
  • számlázások előkészítése,
  • hirdetési felületekkel kapcsolatos fejlesztések menedzselése.

Mit várunk tőled?

  • hirdetési piac ismerete,
  • online hirdetési termékek széleskörű ismerete,
  • analitikus szemléletmód,
  • ügyfél kommunikációban szerzett tapasztalat,
  • proaktivitás, “doer” – attitűd

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • az ország legnagyobb online marketplace-ekkel foglalkozó cégénél szerezhetsz tapasztalatot,
  • jó hangulatú, szakmailag felkészült csapatban dolgozhatsz,
  • a klasszikus display kampányok mellett automatizált kampányokkal is foglalkozhatsz,
  • fizetés: br. 600.000 – 750.000 Ft
Közvetlen vezetőd
Keleti József
CEO
Amin dolgozni fogsz
hasznaltauto.hu

Jelentkezési folyamat

1. Előszűrés

Rövid, telefonos beszélgetés Bencével a Talent Acquisition Partnerünkkel

2. 1. kör

Kb. 1 órás online interjú a Talent Acquisition Partnerünkkel

3. 2. kör

Kb. 1 órás szakmai beszélgetés az Inventory managerünkkel.

Ismerj meg minket

Jóságok, amik nálunk mindenkinek járnak

300 000 Ft telefonra

450 000 Ft Szép Kártyára

Céges mobilflotta

Medicover egészségbiztosítás

Kutyabarát iroda

Évi két csapatépítő

Értékeink

Anyagi megbecsülés
Rugalmas munkavégzési hely és munkarend
Szakmai fejlődési lehetőség
Barátságos légkör, támogató csapat

Márkáink

600.000 - 750.000 Ft
havi bruttó

Legalább egy módon juttasd el hozzánk az önéletrajzodat

File name:

File size:

A "Jelentkezés beküldése" gomb megnyomásával az Adatvédelmi Szabályzatot tudomásul veszem és elfogadom, személyes adataim ingatlan.com Zrt. általi kezeléséhez hozzájárulok.