Üzletágvezető

A hasznaltauto.hu az online piac meghatározó szereplőjeként, saját webes termék fejlesztésével foglalkoznak. Hiszünk abban, hogy világszínvonalú terméket csak profi csapat tud létrehozni és folyamatosan fejleszteni.

Management csapatunkba keresünk üzletágvezetőt a hasznaltauto.hu élére.

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • hasznaltauto.hu üzleti terveinek elkészítése és végrahjtása,
  • teljes P&L felelősség,
  • termékfejlesztés, sales- ügyfélszolgálat, engineering csapat vezetése,
  • roadmap, valamint negyedéves OKR-ek megtervezése és megvalósulásának visszamérése,
  • új üzleti lehetőségek feltérképezése,
  • új termékfejlesztési ötletek megfogalmazása,
  • szoros együttműködés a többi üzletág vezetőjével és az operatív csapattal,

Mindehhez szükséged lesz…

  • legalább 5 év stratégiai-vezetői pozícióban szerzett tapasztalatod legyen,
  • erős online termékfejlesztési mindsettell rendelkezel,
  • ismered az autópiac/autóipar kulcs szereplőit és trendjeit,
  • igazi csapatjátékos vagy,
  • jól szervezed a saját és csapatod munkáját,
  • hiszel a felhatalmazó kultúrában,
  • tulajdonosi szemlélettel rendelkezel,

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • az ország legerősebb online marketplace cégének lehetsz kulcsembere,
  • te felelsz majd egy olyan termék jövőjéért, aminek a teljes magyar lakosság a potenciális usere,
  • fizetéseden kívül, további jóságokban is részesülsz,
Közvetlen vezetőd
Keleti József
CEO
Amin dolgozni fogsz
hasznaltauto.hu

Jelentkezési folyamat

1. Beszélgetés Bencével

Bence, a Talent Acquisition Partnerünk, telefonon fog keresni és kb. 10-15 percben bemutatja a céget, a pozíciót és a feladatokat.

2. Szakmai interjú

Kb. 1 órás online szakmai interjú a HR-esünkkel és az ügyvezetőnkkel.

3. Csapat beszélgetés

Kb. 1 órás személyes beszélgetés a management csapattal (Peer interjú)

Ismerj meg minket

Jóságok, amik nálunk mindenkinek járnak

300 000 Ft telefonra

450 000 Ft Szép Kártyára

Céges mobilflotta

Medicover egészségbiztosítás

Kutyabarát iroda

Évi két csapatépítő

Értékeink

Anyagi megbecsülés
Rugalmas munkavégzési hely és munkarend
Szakmai fejlődési lehetőség
Barátságos légkör, támogató csapat

Márkáink

in progress...
havi bruttó

Legalább egy módon juttasd el hozzánk az önéletrajzodat

File name:

File size:

A "Jelentkezés beküldése" gomb megnyomásával az Adatvédelmi Szabályzatot tudomásul veszem és elfogadom, személyes adataim ingatlan.com Zrt. általi kezeléséhez hozzájárulok.